ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 05.12.2017

Пенсіонери Міністерства внутрішніх справ перекривали вулицю Сумську

Так сьогодні, біля 11 години ранку, люди, що працювали в органах внутрішніх справ вийшли із вимогою провести перерахунок своїх пенсій. За словами учасників акції, їх пенсії не перераховувалися починаючи із 2012 року. Через що розмір пенсії не перевищує 2000 гривень. Протестувальники заявляють, що мають намір змусити президента дотримуватись закону, пише 057.ua.

Пікет тривав до 12:30 після передачі вимог до ХОДА люди почали розходитись.

Фото: picua.org

Трамваї 20 маршруту поновлюють рух

Як повідомляє сайт Харківської міської ради, від сьогодні 20-ка знову курсує від Південного вокзалу до проспекту Перемоги. Однак через ремонт рейок від клочківського Узвозу, до Рогатинського проїзду, трамваї курсують через Новоіванівський міст.

Нагадаємо, що трамвай не курсував починаючи із 21 травня через капітальне переобладнання трамвайних вузлів та переїздів уздовж вулиці Клочківської (Перехрестя із Клочківським узвозом, Новгородською, проспектом Перемоги).

Посилання на джерело

Мерія закладає невиправдані витрати при реконструкції Саржиного яру

Про це заявляє Харківський антикорупційни центр, так, за їх інформацією реконструювати зелену зону буде ПП «БФ «Промтекс». Вартість робіт мусить скласти біля 40 млн гривень. При цьому розслідувачі зазначають, що більшість цін матеріалів завищена, порівняно із попередньоукладеними міськрадою договорами. Окрім цього, планується встановити хест, за ціною понад 700 тис гривень.

Руднєва не знайшли у могилі

Як повідомляє директор департаменту з питань інформації та зв’язків із громадськістю, на своїй сторінці у Фейсбук, сьогодні при розкопці могили Миколи Руднєва, знайшли тільки сміття.

Тепер мерія планує звернутися до Міністерства культури, за для вилучення відомостей про наявність на даній площі поховань.

Як прокоментував нашим колегам із «MediaPort» історик Едуард Зуб, можливо тіло більшовика було знищено ще у 1919 році, під час панування у Харкові армії генерала Дєнікіна.

«Громадське радіо» проведуть виїзний ефір у Харкові

14 та 15-го грудня, наші колеги із «Громадського радіо» з 10:00 до 12:00 в Хабі соціальної активності «Студія 42», проведуть ефір на якому зможуть бути присутніми усі охочі. Тож якщо ви хотіли побачити як працює радіо, пропонуємо вам приєднатись.

Докладніше про подію

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Свід Олексій

Свід Олексій

Журналіст та аналітик «Громадського Телебачення Харків»
Свід Олексій