ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 09.10.2018

Суд по ДТП на Сумській: Зайцевій викликали «швидку»

9 жовтня, на засіданні Київського районного суду Харкова, де розглядали справу про смертельне ДТП на Сумській, обвинуваченої Олені Зайцевої викликали швидку. Про це повідомляє UA: Харків.

Обвинуваченій стало погано після того, як її адвокат Юлія Козир зачитала перелік травм, отриманих Зайцевою в результаті інших ДТП в минулому. Всі медичні довідки Козир попросила суддю прикріпити до розгляду справи.

Оскільки Зайцева поскаржилася на погіршення самопочуття і їй викликали швидку, суддя оголосив у засіданні перерву.

Також  суд розглядав клопотання обвинувачених. Спочатку виступив захисник Дронова Сергій Перепелиця. Він попросив суд призначити нову комплексну перевірку, щоб встановити, які саме правопорушення призвели до трагічних обставин. Адвокат Зайцевої Євген Мельниченко заперечив проти цього клопотання.

Прокурор Омельченко заявив, що йому також потрібен час для додаткового вивчення клопотання і адвокат Зайцевої Євген Мельниченко також подав клопотання про додатковий технічний аналіз.

Під час засідання одна з постраждалих, Людмила Фабріс висловила невдоволення через затягування процесу. Адвокат потерпілих Дмитро Марцонь вважає, що клопотання з боку Зайцевої суперечить тому факту, що вона повністю визнала свою провину і таким чином можна говорити про затягування процесу з боку адвокатів обвинуваченої.

Юлія Козир нагадала, що потерпілі отримали грошову компенсацію на загальну суму 650 тисяч гривень. І після цього почала зачитувати список травм Зайцевої.

Суддя Віктор Попрас задовольнив обидва клопотання про призначення додаткової технічної експертизи. Наступне засідання відбудеться 16 жовтня

Протягом тижня пл. Свободи буде закрита для транспорту

Рух транспорту по пл. Свободи – на ділянці від перехрестя вул. Сумська – вул. Свободи до Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна – буде заборонено з 8:00 10 жовтня до 9.00 17 жовтня — це пов’язано  з підготовкою та святкуванням Дня захисника України.

Рух буде організовано по правій стороні пл. Свободи – на ділянці від вул. Сумської до вул. Трінклера.

Крім того, з 8:00 до 15:00 14 жовтня буде заборонено рух транспорту по пл. Свободи – на ділянці від вул. Сумської до вул. Трінклера. В цей час автобуси №20е, 65Е, 119е, 217е, 296е будуть об’їжджати так: – вул. Сумська – пр. Незалежності – пр. Науки і далі по маршруту.

Також з 8:00 до 11:00 14 жовтня буде заборонено рух тролейбусів по вул. Трінклера – на ділянці від пр. Незалежності до пл. Свободи.

Тролейбус №18 скоротить маршрут наступним чином: Лікарня швидкої допомоги – вул. Балакірєва – вул. Дерев’янко – пр. Науки – ст. м. «Наукова».

З Харкова відправили гуманітарну допомогу і пожежну техніку в Чернігівську область

Для жителів Чернігівської області, яких евакуювали через пожежу з вибухами на 6-му арсеналі поблизу міста Ічня, в Харківській області зібрали більше 20 тонн продуктів — загалом це борошно, крупи, макарони, овочі, вода, сир, м’ясні вироби, а також товари першої необхідності.

Також відправили два пожежних танки з екіпажем: один з Балаклії, другий – з Вільшанки, розповідає «Медіапорт». Їх перевозять на спеціальних автомобільних платформах.

 

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін