ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 11-ГО ЧЕРВНЯ 2019

Антимонопольний комітет виявив змову у тендері на ремонт водопроводу для поливу на проспекті Московському

Про виявлення змови з боку регіонального управління АМКУ пише Харківський антикорупційний центр. Антимонопольний комітет зміг довести, що ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» та ТОВ «Декорбудсервіс» у 2017 році узгодили свої пропозиції при торгах за право будувати поливальний водогін вздовж Московського проспекту. Угоду підписали на 14,36 млн.грн, які мали виплатити з податків харків’ян.

У березні цього року вартість робіт була зменшена до 2,33 млн.грн. (трохи більше ніж у шість раз).

Тепер на ці дві фірми чекає штраф.

Розслідувачі зауважують, що АМКУ вже штрафувало на 68 тис.грн. ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» та на 68 тис.грн. ТОВ «Декорбудсервіс» за змову на тендері Департаменту комунального господарства Харківської міськради щодо проведення ремонтних робіт алеї вздовж саду ім. Т.Г. Шевченка.

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоди із працівником підпорядкованого КП

Про це пише Харківський антикорупційний центр. Вони зауважують, що мова йде про капітальний ремонт вулиці Саперної. Роботи були розбиті на 3 угоди, що дозволило не проводити торги під час яких ціна могла б бути знижена конкурентами. Загалом ремонт вулиці, обійдеться харків’янам у 3,13 млн.грн.

Угоду підписали із ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт». Власником та керівником ТОВ є Олександр Погребняк, який одночасно працює майстром в комунальному підприємстві «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації». Це КП знаходиться у юрисдикції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради.

Чи передали розслідувачі результати своєї роботи до відповідних органів не повідомляється.

Завтра буде закрито з’їзд з Білгородського шосе на вулицю Чкалова

Сайт міськради попереджає, що відгалуження буде перекрито через ремонт водогону. Його мають почати о 10:00 годині ранку і закінчити о 24:00.

Через це завтра 12-й тролейбус замість розвороту на вулиці Рудика буде робити це на кінцевій 2-го тролейбуса: «проспект Жуковського».

Посилання на джерело

Від завтра на місяць закривається частина вулиці Олеся Гончара

Мова йде про відтинок між вулицями Чернишевського та Алчевських. Закривається він до 12-го липня через заміну труби водогону. Так це описує сайт міськради.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.