ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 12 березня 2019

Пройшло чергове засідання суду по тарифам в електротранспорті

12 березня Окружний адміністративний суд провів перше засідання у справі  про оскарження підвищення тарифів на проїзд в метро за позовом«Харківського антикорупційного центру».

Представник позивача Ігор Черняк просив суд роз’яснити на засіданні постанову про забезпечення позову,яка тимчасово призупинила дію нових тарифів. Суддя сказав, що зараз цю постанову оскаржують в апеляційному суді, роз’яснення нададуть після розгляду апеляції.

Представник відповідача, заступник директора Юридичного департаменту Харківської міської ради Костянтин Прокоп’єв, заявив клопотання про залучення до процесу в якості третьої сторони Державної регуляторної служби України. Суд йому в цьому відмовив.

У суді оголошено перерву до 19 березня о 14:30.

Тхір став офіційним спортивним талісманом Харкова

У Харкові представили офіційний спортивний логотип міста, який презентують на VI Міжнародному марафоні. Про це повідомили в прес-службі міськради.

У серпні 2018 року Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту запустив голосування, в ході якого жителям пропонували вибрати міської талісман. На першому етапі конкурсу харків’яни запропонували 13 тварин і птахів, з яких потім відібрали п’ятьох фіналістів — гепарда, білку, черепаху, тхора і мураху.

Прокуратура почала провадження за фактом можливих зловживань при ремонті доріг в Барвінковому

Барвінківський відділ Лозівський місцевої прокуратури почав кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). За словами керівника місцевої прокуратури Ігоря Білодіда, мова йде про можливі зловживання при ремонті доріг в Барвінковому.

У серпні 2018 року Барвінківська міська рада уклала договір з приватним підприємством на ремонт доріг в населеному пункті. За капітальний ремонт, який завершився в жовтні 2018 року, підрядник отримав понад 4 млн. Грн. В кінці зими з’ясувалося, що відремонтовані дороги знову знаходяться в незадовільному стані.

Для встановлення обставин швидкого руйнування доріг розпочато досудове розслідування, призначені експертизи.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін