ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 15.05.2018

Офіцер патрульної поліції Харкова затриманий за торгівлю службовою інформацією

За грошову винагороду поліцейський посилав зацікавленим особам необхідну інформацію, яка обробляється і зберігається на автоматизованих системах МВС, смс-повідомленням через один з месенджерів.

Лейтенанта поліції затримали після чергової незаконної оборудки. При огляді в патрульного було виявлено та вилучено банківські картки, на які він отримував розрахунок за виконане замовлення.

Патрульному оголошено підозру за ч.2 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

Ветеран АТО програв суд автовокзалу

Верховний суд України 10 травня скасував рішення суду першої та другої інстанції, переклавши відповідальність за продаж пільгових квитків на автоперевізників.

Микитенко відстоював право учасників бойових дій на пільговий проїзд. Суд першої інстанції він виграв 22 вересня. Тоді дії автовокзалу були визнані неправомірними.
Представники Харківського підприємства автобусних станцій подали апеляційної позов, стверджуючи, що винен перевізник, а не автовокзал.  Апеляційний суд Харківської області залишив без змін рішення Червонозаводського райсуду Харкова і відхилив апеляцію.

Харківська область забезпечена всіма необхідними вакцинами

У Харківській області немає дефіциту по вакцинам, що захищають від найбільш небезпечних захворювань. Про це на брифінгу заявив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.
За словами чиновника, регіон забезпечений вакцинами від туберкульозу, поліомієліту, сказу і вірусного гепатиту В, а також АКДС (коклюш, правець, дифтерія) і КПК (кір, паротит, краснуха). У зв’язку з цим календар щеплень в Харківській області зараз повністю виконується, а відсоток людей, які прагнуть захистити себе і своїх дітей – росте. Разом з тим, віце-губернатор закликав жителів більш відповідально ставитися до вакцинації, щоб уникнути спалахів небезпечних інфекцій.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін