ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 16-ГО КВІТНЯ 2019

Міська рада хоче віддати понад 50 мільйонів гривень на будівництво спортивних майданчиків фірмі, яка не підтвердила свій досвід

Про потенційно корумпований договір повідомляє Харківський антикорупційний центр на своїй сторінці у Фейсбук. Вони заявляють, що на сайті «Прозорро» розміщено дані, що КП «Харківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» планує укласти 7 угод з ТОВ «Східне проектно-будівельне об’єднання «Східцивільпромбуд». Загальна вартість всіх угод сягає за даними розслідувачів 54 730 000 гривень.

За ці кошти ТОВ має реконструювати спортивні майданчики у школах № 143, № 126, № 16, №15, № 119, № 62 та № 17.

У ХАЦ зауважують, що однією з умов тендерів було підтвердження досвіду виконання раніше подібних робіт. За їх даними ТОВ «Східне проектно-будівельне об’єднання «Східцивільпромбуд» не надало договорів на аналогічні роботи, які б вони вже виконали. Крім цього, дане товариство взагалі раніше не займалось будівництвом.

Чи були ці дані передані до антикорупційних органів у ХАЦ не повідомляють.

Поліція заявляє, що за 16 днів квітня до них 44 рази звертались через питання пов’язані із передвиборчим процесом

Про звернення вони розповідають на своєму офіційному сайті. Копи виокремлюють два конфлікти на виборчих дільницях на проспекті Людвіга Свободи та у Дергачах. А також шість звернень про біг-борди із написом «Кінець» на яких зображений чинний президент. На цих рекламних носіях не зазначено хто є відповідальним за розміщення та інші вихідні дані, через це та через характер повідомлення ці плакати є незаконними. Їх мають зняти комунальні служби.

Про виявлення порушень передвиборчого законодавства зі сторони поліції без звернень громадян не повідомляється.

Посилання на джерело

В Лозовій хочуть намалювати мурал, на якому вшанують пам’ять ветерана АТО та афганської війни

Мер Лозової Сергій Зеленський на своїй сторінці у Facebook вчора виклав рендер майбутнього малюнку, який планують зобразити на одній з п’ятиповерхівок міста, у так званому третьому мікрорайоні.

Мурал має зобразити двох мешканців Лозової. Один з них це: Сергій Моторний, який загинув під час війни в Афганістані. Другий це: Олександр Лавренко, він загинув у 2014 році під час бойових дій на сході України. Посмертно йому надано звання Героя України.

Голова селищної ради, який отримав хабар у 3 000$ США отримав умовний термін

Вирок Харківського районного суду Харківської області опубліковано у Єдиному реєстру судових рішень. В ньому йдеться, що селищний голова Хорошево, яке розташоване у Харківському районі області, вимагав та отримав 3 000$ США у 2014 році. За ці гроші він обіцяв винести на сесію питання про виділення землі під забудову.

В суді чоловік заявив, що визнає власну провину та заявив про каяття.

В результаті суддя Токарєва Н.М., вирішила, що колишній чиновник є винним за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та присудила йому покарання: у вигляді 5 років за ґратами без конфіскації майна та забороною на три роки обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Втім у подальшій частині вироку 5 річний строк за ґратами було замінено на випробувальний термін у три роки. Крім цього, хабарник має покрити 4056,28 гривень витрат на експертизи.

Посилання на рішення суду

На завтра запланована чергова сесія Харківської міської ради

Офіційний сайт мерії зазначає, що депутати мають зібратись у залі о 10:00. Депутати мають розглянути 56 питань та пункт різне.

Один з міських депутатів Ігор Черняк зауважує, що серед іншого депутатам запропоновано змінити цільове призначення ділянки на проспекті Григоренка 2-Б. Раніше там планувалось побудувати багатофункціональний спортивно-розважальний комплекс на 5 000 місць. Тепер у мерії хочуть переоформити цю ділянку під житлову забудову.

Посилання на джерело

Автор фото — periodic

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.