ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 19-ГО ЛЮТОГО 2019

У справі «ДТП на Сумській» завершились дебати

Сьогодні відбулось останнє засідання перед вироком відносно ДТП яке сталось 18-го жовтня 2017 року на перехресті вулиць Сумської, Мечникова та майдану Конституції. Сьогодні у суді мали слово захисники Олени Зайцевої, які не були присутні на попередньому засіданні, а також самі обвинувачувані: Олена Зайцева та Геннадій Дронов.

Адвокати, що відстоюють інтереси водійки «Lexus» Євгеній Мельниченко, Максим Стець та Юлія Козир у своїх виступах заявляли, що провина Геннадія Дронова на їх думку є більшою. Окрім цього вони заявили, що їх підзахисна має пом’якшуючи обставини: щире каяття та добровільне відшкодування завданого збитку. На їх думку, через це Суд не може призначити Зайцевій максимальний строк ув’язнення.

Прокурори після виступу адвокатів заявили наступне:

«Ми почули дуже емоційних учасників процесу. Хочу сказати, що деякі з них перейшли з правового поля до болота образливих висловлювань. Сторона обвинувачення не буде вступати у це болото. Свою позицію ми чітко висловили у судових дебатах. Однак для пані Козир мушу зазначити, що особа, яка керує джерелом підвищеної небезпеки, має оцінювати усю дорожню обстановку, а не дивитися лише в один бік», — зазначив прокурор Блохін.

Під час свого виступу Олена Зайцева заявила, що визнає порушення по всіх інкримінованих положеннях ПДР. Та заявила, що ніколи в житті не сяде за кермо.

Геннадій Дронов у своєму заключному, у рамках суду слові, також визнав свою провину. Він додав, що бажає продати своє авто та ці кошти направити потерпілим. Окрім цього він додав, що не вважає, що під час судового розгляду учасникам вдалось наблизитись до істини.

З повним текстом останніх промов підсудних можна ознайомитись у наших колег з «МедіаПорт» за посиланням.

Суддя Віктор Пропас після усіх виступів заявив, що суд видаляється до нарадчої кімнати. Почати зачитувати вирок планують 26-го лютого.

У подвір’я фермера з Черкаських Тишок кинули вибухівку

Про інцидент повідомляє обласне управління Національної поліції області. Вони посилаючись на слова фермера повідомляють, що близько 2:00 години 16-го лютого, двоє невідомих начебто кинули у його повір’я вибуховий пристрій. Після чого змогли втекти.

Поліція заявляє, що вони вилучили речові докази та відкрили справу за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Посилання на джерело

Харківський окружний адміністративний суд вирішив підтримати клопотання про призупинення дії нових тарифів у міському електротранспорті

Про це повідомляє сторінка Харківського антикорупційного центру у Фейсбук. Вони посилаючись на ухвали суду відзначають, що від моменту їх проголошення документи набули законної сили. Тобто з 19 лютого 2019 року, о 18:30 для метро і з 17:00 для Трамваїв та Тролейбусів мають почати діяти попередні тарифи.

Водночас, наші колеги із «UA: Українське радіо Харків» змогли зв’язатись із міським головою, Геннадієм Кернесом який заявив:

«Ми ще не читали рішення суду, у нас немає рішення суду! Є тільки резолютивна частина, ми не розуміємо мотивувальної частини, чому, за що і на що вона посилається, ухвалюючи таке рішення».

Він також додав, що на ознайомлення потрібно день-два, після чого міськрада надасть офіційний коментар. В Ухвалі суду при цьому зазначено, що у міської ради є 5 днів на подання апеляції.

Варто зазначити, представники Харківського антикорупційного центру заявляли, що міськрада має право підняти вартість проїзду у міському електричному транспорті, але після виконання усіх законних процедур, та повній прозорості обґрунтування нових розцінок.

Фото — metropoliten.at.ua

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.