ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 20-го листопада 2018

Відбулось чергове засідання, у справі ДТП на Сумській

Сьогодні відбулось черговезасдання у справі, обвинувачуваними у якій проходять пані Зайцева та пан Дронов. На попередньому засіданні суд викликав для свідчень експертів іституту імені Бокаріуса, що проводили дослідження: чи порушив правила Геннадій Дронов, чи була його машина за стоп лінією, очікуючи на дозволяючий сигнал світлофору. На засідання з’явились три з чотирьох експертів (одна була відсутня через хворобу).

Експерти заявили, що незалежно від швидкості машини Зайцевої, дії Дронова не відповідали положенням правил дорожнього руху. Для аргументації свої позиції експерти, для наочного прикладу використовували іграшковий автомобіль та аркуш паперу. Вони стверджували, що у суду немає підстав вдовольнити клопотання захисника Дронова Сергія Перепелиці про їх відвід. І те що на фото знімку із камери огляду, що знімала перехрестя, начеб то видно що лінія знаходиться перед авто є викривленням, через кут огляду цієї камери.

Відео «MediaPort»

У той же час швидкість Зайцевої, за їх словами встановити неможливо.

В результаті розгляду суд прийняв рішення експертів та їх висновки не відводити. Окрім цього суд постановив викликати на засідання відсутню сьогодні експертку.

Наступне засідання призначили на 26-те листопада.

В Ізюмі сталось ДТП із трактором

Як повідомляє національна поліція області, водій трактора Ізюмського комунального підприємства, що займався прибиранням снігу не впорався із керуванням. Через це він в’їхав у сім припаркованих авто. ДТП сталось без п’яти хвилин одинадцятої ранку.

За словами копів постраждалих немає, а обстеження довели, що водій трактору був тверезий.

Посилання на джерело

Прокуратура стверджує, що виявила незаконну приватизацію хлібокомбінату в області

прес-служба прокуратури не повідомляє про який саме хлібокомбінат йде мова, однак зазначають, що за їх даними у 2011-му році комбінат передали у відання одного з державних ПАТ. Підприємству надали право користуватися комплексом, без права розпоряджатися майном. Не заважаючи на це у 2016-му році через нотаріуса хлібокомбінат перевели у повну власність підозрюваного ПАТ.

На підставі цього прокуратура області вимагає повернути підприємство у власність держави. Прокуратура стверджує, що комплекс загальною площею 11,5 тис. кв. м. вартує 3 мільйони гривень.

Посилання на джерело

Харківська обласна державна адміністрація заявляє, що будівництво надбудови на вулиці Сумській, 44/2 зупинили

Про це пишуть наші колеги із «Depo.Харків», посилаючись на слова директора Департаменту містобудування та архітектури Харківської ОДА — Головного архітектора області Михайла Рабіновича.

З його слів проблема в тому, що у Державна архітектурно-будівельна інспекція України має суперечливі документи. За ними пам’яткою архітектури є частина будинку, що виходить на Сумську, а не на Гіршмана.

За словами чиновника, зараз роботи зупинили й від завтра там розпочнеться перевірка.

Посилання на джерело

Завтра в Україні відзначають «День Гідності і Свободи»

Свято «Дня Гідності і Свободи» було призначене після завершення «Революції Гідності». Воно припадає на дату початку протестних акцій, що виникли через відмову президента-втікача Віктора Януковича підписати «Угоду про Асоціацію» із Європейським союзом. Після того як мітингарів на майдані Незалежності в Києві розігнали спецпризначенці підрозділу «Беркут», протести стали масовими.

З програмою заходів присвячених цьому дню можна ознайомитись за посиланням.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.