ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 22.05.2018

Отруєння учнів в школі в Харкові: всіх дітей виписали з лікарні

Всіх учнів харківської школи №3, які 22 травня були госпіталізовані через отруєння невідомою речовиною, виписали з лікарні. Про це розповіла голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.


Повторна експертиза не виявила опіатів у Зайцевої

Під час засідання Київського райсуду Харкова у справі про смертельну ДТП стало відомо, що повторна експертиза не виявила опіати у крові та сечі Олени Зайцевої.

Крім того, суд задовольнив клопотання однієї з потерпілих про допит в суді лікаря, який брав аналізи у Зайцевої і писав медичний висновок. Наступне засідання – 30 травня, о 14:00. На ньому почнуть вивчати докази сторони захисту.

Єдиного в Україні стипендіата програми Apple не пустили в США
Студент 4-го курсу Харківського Національного Університету Радіоелектроніки Олег Дрейман став єдиним в Україні стипендіатом програми Apple.

В рамках цієї програми американська компанія надає талановитим студентам в галузі точних наук (STEM) квиток на свою конференцію, житло на час поїздки, а також безкоштовне членство в Програмі розробників Apple на рік. Влітку цього року Дрейман повинен був відправитися в американський штат Каліфорнія для участі в конференції для розробників на платформах Apple.

Але, як сам молодий чоловік написав на своїй сторінці в Twitter, він не зможе поїхати в США через відмову йому в американській візі. Причому, американське посольство йому відмовило двічі, пояснивши це тим, що Олег офіційно не працює в Україні.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін