ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 22-ГО КВІТНЯ 2019

В міськраді назвали ліквідацію виставки дитячих плакатів «бюрократичної помилкою»

Департамент комунального господарства Харківської міськради приніс вибачення за знищення виставки дитячих плакатів на парканах біля саду Шевченка і скверу«Стрілка». Про це повідомили організатори Бієнале молодого мистецтва.

19 квітня в центрі міста були розміщені понад 120 малюнків, над яким працювали учні і учениці студії «Aza Nizi Maza». Установка експозиції на будівельних огорожах була узгоджена з мерією. Однак вже до 9:00 плакати були зірвані.

Чиновники повідомили, що сталася «бюрократична помилка». За даними Департаменту комунального господарства, інформацію про дозвіл не передали підрядникам, а ті, в свою чергу, не змогли донести її до охоронців і двірників.

Наступне засідання ТСК по справі Катерини Гандзюк призначено на 13 травня у Харкові

Наступне засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо вбивства Катерини Гандзюк і нападів на громадських активістів відбудеться 13 травня у Харкові. Про це повідомив народний депутат України, голова ТСК щодо вбивства Катерини Гандзюк і нападів на інших громадських активістів Борислав Береза у коментарі кореспонденту УНН.

«Наступне засідання ТСК відбудеться 13 травня у Харкові… План на наступне засідання вже є, але зараз формується, кого саме запрошуємо, тому що список дуже великий, по Харкову дуже велика кількість запитань», – сказав Береза.

З його слів, під час сьогоднішнього засідання було заслухано все заплановане, зокрема, інформація про розслідування вбивства Катерини Гандзюк, а також про напади на громадських активістів Сергія Стерненка, Віталія Устименка.

У Харкові за день «замінували» 9 будівель

Про це розповіли у відділі комунікації поліції Харківської області.

Всього првоохранітелі вже оглянули 40 883 кв. метрів будівель і прилеглих територій, евакуювали 808 громадян. На місцях події працювали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, експерти-криміналісти та вибухотехніки.

Поліція перевірила будівлі на вулицях Полтавський Шлях, 11, Богдана Хмельницького, 11, Благовіщенській, 34, Плеханівській, 42, Архітектора Альошина, 11 і Петра Григоренка, 17, а також школу № 2 на вулиці Харківських дивізій. Ніяких вибухових пристроїв чи небезпечних речовин не виявили.

Правоохоронці ще перевіряють установи на вулиці Чернишевської, 55, і на проспекті Науки, 17.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін