ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 27-го листопада 2018

Сьогодні у Харківській обласній державній адміністрації відбувся брифінг присвячений введенню військового стану в Харківській області

Під час брифінгу чиновники запевнили, що жодних обмежень на даний час не введено. Не зважаючи на військовий стан, на ОСК «Металіст» відбудеться матч групового раунду «Ліги Чемпіонів».

Комендантської години у місті не вводять. Потяги на південний вокзал курсують як зазвичай. А аеропорт приймає та відправляє рейси, у тому числі міжнародні. Кордон із країною агресором для громадян України на даний момент закривати не збираються. Іноземцям з інших країн в’їзд дозволено на загальних умовах. Те саме стосується громадян України, що збираються за кордон.

Вибори в новоутворених Об’єднаних територіальних громадах не скасовували та не переносили.

Мітинги та концерти не забороняють.

При цьому усі масові заходи можуть посилено пильнувати та охороняти.

Збройні сили в Харкові та області знаходяться в стані бойової готовності. Поліція та СБУ посилено чергують та охороняють транспортні об’єкти, склади, підприємства, які життєво необхідні для життя міста та Харківської області.

Що до мобілізації, то під неї підпадають військові запасу першої черги. (Здебільшого це люди, які вже мають досвід служби у зоні АТО та ООС).

При цьому SMS з вимогою прийти до військкомату, які розповсюджують у соцмережах є фейком на рівні з інформацією про те, що у когось вже забрали квартиру або забрали в армію у зв’язку з ВС.

Зростання курсу долара США напередодні є реакцією на паніку.

У випадку будь-яких змін про них будуть намагатись повідомити заздалегідь, повідомляють у ХОДА.

Завтра відбудеться сесія міськради, на якій депутати можуть прийняти бюджет міста на 2019 рік

Сайт харківської міської ради звітує, що сьогодні, виконком міськради підтримав проект бюджету міста на наступний рік. У затвердженому варіанті доходи очікуються в розмірі 12,8 млрд грн без урахування міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету. З державного бюджету місцевий бюджет отримає дві субвенції: освітню 1,3 млрд грн та медичну 1 млрд 56,7 млн ​​грн.

Витрати за кошторисом планують на рівні 13,8 млрд грн.

Сесія запланована на завтра на 10 ранку. У порядку денному – 63 питання і «Різне».

Посилання на джерело

Антимонопольний комітет вважає, що КП «Харківські теплові мережі» приховує від них інформацію

Про це регіональне відділення АМКУ пише на своєму сайті. Вони стверджують, КП «ХТС» надало не достовірні дані, про листування із ТОВ «Електротрафік» стосовно питань встановлення систем автономного опалення.

Антимонополісти вважають, що чиновники комунального підприємства порушили пункт 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Якщо КП «Харківські теплові мережі» визнають винними, вони матимуть сплатити 1% від своєї річної виручки.

Посилання на джерело

Надгробок з вірогідного місця поховання Руднєва перенесуть із майдану Героїв Небесної Сотні на друге міське кладовище

Про рішення перенести надгробну плиту пише сайт міськради, посилаючись на рішення виконавчого комітету. Надмогильна плита лежить на майдані Героїв Небесної Сотні, біля Харківського апеляційного суду. Варто зазначити, що минулоріч 5-го грудня, на місці де знаходиться плита, провели розкопки, оскільки вважали, що там поховані рештки Руднєва. При розкопках виявилось що, а ні праху, а ні кісток радянського військово-політичного діяча там немає.

Плиту планують перенести на міське кладовище №2.

Микола Руднєв є військово-політичним діячем, революціонером. У 1918 році брав участь і знищені української влади в Харкові, Луганській та Донецькій областях.

Посилання на джерело

Харківські плавці та плавчині здобули 20 медалей на Чемпіонаті України з плавання

Про результати спортсменів повідомляє сайт ХОДА. За їх даними харківські плавці здобули 8 золотих, 8 срібних та 4 бронзових медалі.

З повним переліком переможців та дистанцій на яких вони тріумфували можна ознайомитись за посиланням.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.