ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 28-ГО ТРАВНЯ 2019

Харківській антикорупційний центр звинувачує метро у розкраданні коштів

На своїй сторінці у Фейсбук розслідувачі виклали розбір ситуації з двома твердопаливними нагрівачами. За їх даними починаючи з 30-го січня 2017 року КП «Харківський метрополітен» орендувало до кінця червня 2019 року модульну топкову №1 з двома опалювальними водогрійним твердопаливними котлами та модульну топкову №2 з двома опалювальними водогрійними твердопаливними котлами з бункером. Гроші за це вони платили ФОП Білецький Володимир Іванович. Вартість оренди вийшла у 4 099 515,00 гривень, однак через те, що пан Володимир Білецький вирішив більше не займатись підприємницькою діяльністю договір було розірвано, тому за оренду заплатили не повну суму (приблизно 3,91 млн.грн.). Договір розірвали 20-го травня, а 24-го представники метрополітену уклали договір щодо придбання цих же двох модульних топкових з бункером за 990 000 гривень, які купили у того ж Білецького.

У ХАЦ зазначають, що таким чином, оренда протягом сезону коштувала метро більше ніж сума, яку той у результаті заплатив за ці котельні. Крім цього, у єдиному державному реєстрі сказано, що ФОП Білецький Володимир Іванович не подавав документи на закриття підприємницької діяльності.

До тогож, аналогічна ситуація сталась із ФОП Бородавка Ігор Юрійович, тільки тут мова йшла про три топкові котли. Вартість угоди на купівлю тут також склала менше за річної оренди: 900 290 гривень проти 1 554 900,49 гривень.

КП «Харківський метрополітен» за 2018 рік задекларувало, що є збитковим на 131,1 млн.грн.

Суд п’ятий раз переніс слухання у справі що до так званої «Кооперативної схеми»

Наші колеги з «UA: Харків» пишуть, що цього разу причиною перенесення стала неявка Тетяни Овіннікової, яку підозрюють у співучасті разом із колишнім мером міста Михайлом Добкіним та головним архітектором міста Сергієм Чечельницьким у махінаціях із виділенням землі трьом кооперативним об’єднанням. Після виділення землі у місці на цих ділянках зводились багатоповерхівки, в яких за законом мали отримувати квартири члени кооперативу, однак ці організації незаконно отримали загалом 70 Га землі у декілька заходів. Прокуратура оцінила збитки нанесені харків’янам у 200 мільйонів гривень.

Овіннікова прислала до суду лист, що хворіє і лікується закордоном. На це суд постановив перенести засідання на 16-те липня цього року, а відсутню зобов’язати принести довідки, які підтвердять, що їй необхідно було лікуватись закордоном.

Посилання на джерело

Завтра вдень 20-й трамвай скоротить маршрут

Міські чиновники на сайті міськради попереджають, що завтра з 9:00 по 16:00 годину вагони 20-го трамваю ходитимуть скороченим маршрутом через ремонт контактної мережі. У вказані години 20-ки їхатимуть від кола на Іванівці своїм звичним маршрутом, але тільки до Новгородської вулиці, де будуть робити розворот та їхати назад.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.