ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 4-го грудня 2018

На черговому засіданні по справі ДТП на Сумській призначили нову експертизу

Сьогодні під час засідання, адвокат Геннадія Дронова, Сергій Перепелиця заявив клопотання в якому він просив призначити комплексні судово-психіатричні та судово-медичні експертизи, і доручити їх проведення бюро судмедекспертизи в Києві.

Проти цих клопотань виступала захисник Олени Зайцевої, Юлія Козир. Свою позицію вона аргументувала, що після аварії Зайцеву оглядали. при цьому вона визнала, що цей огляд провели неналежно. Однак на її думку, нові медичні аналізи не дозволять суду дізнатись більше.

Також проти проведення експертиз виступила і прокуратура, її представник у залі суду, Ігор Омельченко, заявив, що експертизи лише затягнуть розгляд і також наголосив на тому, що експертизи стану пані Зайцевої вже було проведено.

Суддя Віктор Пропас ухвалив задовольнити клопотання частково. Він відмовився призначати київських спеціалістів для огляду підсудної. Експерти матимуть встановити відповідь на питання: чи перебувала Зайцева під впливом вживання наркотичних або інших одурманювальних засобів.

Наступне засідання призначено на 11 грудня.

Комісія з питань бюджету Харківської обласної ради завтердила проект бюджету області на наступний рік

Інформація про затвердження проекту міститься на сайті обласного колегіального органу. За розрахунками кошторис області на наступний рік має скласти 13 млрд 416 млн 857 тис. грн.

Витрати заплановані депутатами по деяких напрямках виглядають наступним чином:

  • Освіта – у сумі 1 млрд 675 млн 257,1 тис грн;
  • Охорона здоров’я – 2 млрд 121 млн 672,4 тис грн;
  • Соціальний захист та соціальне забезпечення – 498 млн 114,8 тис грн;
  • Культура і мистецтво – 210 млн 698,1 тис грн;
  • Фізична культура та спорт – 127 млн 776,2 тис грн;
  • На боротьбу із тероризмом — 14 млн грн.

Сесія обласної ради, на якій заплановано розгляд бюджету має відбутись 6-го грудня о 10:00

Посилання на джерело

Поліцейські мають підозри що у харківському метро вагони ремонтували не якісно

Як пише Харківський антикорупційний центр посилаючись на ухвалу Київського районного суду Харкова, поліцейські вважають, що з 2016 року ТОВ «Ваго-Рев» не проводило ремонт вагонів метро. Свою позицію слідчі аргументують тим, що у документах фірми немає даних про закупівлю рам візків та колісних пар для вагонів, хоча начальник служби електрорухомого складу КП «Харківський метрополітен» повідомив, що запчастини, які начебто використовуються при ремонті рухомого складу закуповуються ТОВ «Ваго-Рев» та всі заміни таких запчастин показуватися у технічному паспорті на вагон.

Враховуючи цю суперечність поліція вважає, що або в метро не проводились ремонти рухомого складу, або їх проводили із запчастин, які не сертифіковані. Тобто то не мають гарантії на свою експлуатацію.

Завтра частину дня трамвай №3 ходитиме до кола на «Південному вокзалі»

Про це повідомляє сайт міськради. Чиновники стверджують, що з 10:00 до 13:00, комунальники будуть зрізати «аварійне дерево», на ділянці від вул. Євгена Котляра, до трамвайного кола «Залютіно».

На цей час вагони курсуватимуть від розворотного кола «Новожаово» своїм маршрутом до «Південного вокзалу».

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.