ГОЛОВНІ НОВИНИ ЗА ЧЕТВЕР 11.01.2018

Активісти молодіжного крила «Правого-сектору» пікетували Благовіщенський собор у Харкові

Інформацію про проведений пікет вони розмістили на своїй сторінці у Фейсбук. Таким чином вони відреагували на події, що відбулися у Запоріжжі, коли священик, який є представником Української православної церкви Московського патріархату відмовився відспівувати загиблу дитину, через те, що вона була похрещена у приході, який належить до патріархату Київського.

Також Активісти стверджують, що УПЦ МП проводить, таким чином, антиукраїнську діяльність.

У офіційних джерелах УПЦ МП дану акцію не прокоментували.

Директор департаменту інфраструктури Харківської міської ради дав інтерв’ю, що до ситуації навколо введення системи «E-ticket»

Дане інтерв’ю було зняте Харківською обласною державною телерадіокомпанією у рамках програми «Тема дня». Зокрема у ході інтерв’ю він повідомив, що безоплатний проїзд буде збережено лише для представників пільгових категорій, що зареєстровані в Харкові. паралельно зазначивши, що держава не виділяє кошти на компенсацію проїзду у громадському транспорті.

Заявив, що наразі повноцінно розрахуватись за допомогою електронної картки можна в тролейбусах, що курсують маршрутами: 2, 7, 13, 24, 25, 34, 36, 40, 42, 45 та 46. Та пообіцяв, що до 15 січня система валідаторів у транспорті буде працювати в усьому наземному транспорті.

Більш детально можна дізнатись про що розповідав директор департаменту у відео за посиланням.

Одразу дві колегії суддів заявили самовідвід по справі колишнього мера Слов’янська Неллі Штепи

Про це повідомляє адвокат підозрюваної на своїй сторінці у фейсбук. Олександр Тананакін. Так протягом дня дві колегії суддів заявили самовідвід по даній справі, через можливі сумніви у неупередженості суддівської колегії. Причиною для цього стало розслідування прокуратури, що до неправомірного збагачення одного із суддів Ленінського районного суду міста Харкова. У другій колегії один із суддів послався на те, що сам він є внутрішньо переміщеною особою та має родичів у Донецькій області, тому він боїться що через його участь їм можуть завдати шкоди.

В результаті даної ситуації у Ленінському суді не залишилось суддів, які б могли взяти участь у даній справі. Тепер апеляційний суд Харківської області має розглянути питання куди передати розгляд справи.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.