ГОЛОВНІ НОВИНИ ЗА ЧЕТВЕР 11.01.2018

Активісти молодіжного крила «Правого-сектору» пікетували Благовіщенський собор у Харкові

Інформацію про проведений пікет вони розмістили на своїй сторінці у Фейсбук. Таким чином вони відреагували на події, що відбулися у Запоріжжі, коли священик, який є представником Української православної церкви Московського патріархату відмовився відспівувати загиблу дитину, через те, що вона була похрещена у приході, який належить до патріархату Київського.

Також Активісти стверджують, що УПЦ МП проводить, таким чином, антиукраїнську діяльність.

У офіційних джерелах УПЦ МП дану акцію не прокоментували.

Директор департаменту інфраструктури Харківської міської ради дав інтерв’ю, що до ситуації навколо введення системи «E-ticket»

Дане інтерв’ю було зняте Харківською обласною державною телерадіокомпанією у рамках програми «Тема дня». Зокрема у ході інтерв’ю він повідомив, що безоплатний проїзд буде збережено лише для представників пільгових категорій, що зареєстровані в Харкові. паралельно зазначивши, що держава не виділяє кошти на компенсацію проїзду у громадському транспорті.

Заявив, що наразі повноцінно розрахуватись за допомогою електронної картки можна в тролейбусах, що курсують маршрутами: 2, 7, 13, 24, 25, 34, 36, 40, 42, 45 та 46. Та пообіцяв, що до 15 січня система валідаторів у транспорті буде працювати в усьому наземному транспорті.

Більш детально можна дізнатись про що розповідав директор департаменту у відео за посиланням.

Одразу дві колегії суддів заявили самовідвід по справі колишнього мера Слов’янська Неллі Штепи

Про це повідомляє адвокат підозрюваної на своїй сторінці у фейсбук. Олександр Тананакін. Так протягом дня дві колегії суддів заявили самовідвід по даній справі, через можливі сумніви у неупередженості суддівської колегії. Причиною для цього стало розслідування прокуратури, що до неправомірного збагачення одного із суддів Ленінського районного суду міста Харкова. У другій колегії один із суддів послався на те, що сам він є внутрішньо переміщеною особою та має родичів у Донецькій області, тому він боїться що через його участь їм можуть завдати шкоди.

В результаті даної ситуації у Ленінському суді не залишилось суддів, які б могли взяти участь у даній справі. Тепер апеляційний суд Харківської області має розглянути питання куди передати розгляд справи.

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Свід Олексій

Свід Олексій

Журналіст та аналітик «Громадського Телебачення Харків»
Свід Олексій