ГОЛОВНІ НОВИНИ ЗА ЧЕТВЕР 30.11.2017

Прокуратура затримала керівника благодійної організації, що незаконно надавав землю під забудову

Таке повідомлення розповсюджує Прес-служба прокуратури Харківської області. За їх даними з 2012 року службові особи однієї з благодійних організацій області самовільно займали та роздавали землі, розташовані у лісовому масиві на березі Червонооскільського водосховища у Борівському районі. За цей час було захоплено близько 32 гектар лісу (це майже три площі Свободи (11.9 ГА) у Харкові).

Голову благодійної організації було затримано під час отримання 108 тис. грн. (з розрахунку 1 тис. доларів США за 0,01 га землі), що він вимагав у якості оплати за землю. Також вилучені документи що підтверджують протизаконну діяльність організації.

Слідство триває.

Посилання на джерело

На шляхопроводі біля Губарівки робітники готуються до асфальтування мосту

Як повідомляє Прес-служба Служби Автомобільних доріг у Харківській області, ідуть роботи із демонтажу старих конструкцій, а також іде укріплення нових. Окрім цього на основній плиті мосту ідуть роботи до підготовки її асфальтування, а також асфальтуються під’їзди до мосту.

Слід зауважити, що даний шляхопровід знаходиться на трасі Харків-Охтирка. Через визнання шляхопроводу аварійним, 10 років тому проїзд по ньому закрили, влаштувавши об’їзд довжиною 7 кілометрів.

Посилання на джерело

Руднєва таки перепоховають

Згідно з інформацією розміщеною на офіційному сайті Харківської міської ради, комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища прийняла відповідне рішення.

Таким чином після проходження усіх формальних процедур тіло можна буде ексгумувати із місця поховання на майдані Небесної сотні, та перенести на одне з кладовищ міста.

 Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Свід Олексій

Свід Олексій

Журналіст та аналітик «Громадського Телебачення Харків»
Свід Олексій