ГОЛОВНІ НОВИНИ ЗА ПОНЕДІЛОК 4.12.2017

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія звільнила прокурора, яка попалась п’яною за кермом

Одерій Катерина Едуардівна, яка працювала прокурором у прокуратурі Балаклійського району Харківської області, була звільнена через те що, 13 липня 2016 року у Кременчуці її авто зупинили патрульні. При цьому Катерина Едуардівна при свідках відмовилася пройти тест на наявність алкоголю в крові, як на місці, так і в лікарняному закладі. Після цього вона не зважаючи на її відсторонення від управління транспортним засобом сіла за кермо, але після погоні поліцейський екіпаж зупинив її вдруге.

В результаті рішення суду, 22 листопада 2017 року Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія вирішила звільнити пані Одерій із прокуратури, через грубе порушення закону України «Про прокуратуру», та дії: «що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури».

Посилання на джерело

Шарівський палац планують почати реставрувати у 2018-му році

Про це повідомляє сайт Харківської обласної державної адміністрації. Так, за заявою головного архітектора області, для проведення реставрації необхідно розробити та узгодити необхідні документи: «утвердження історико-опорного плану Шарівки і підготовку облікової документації на об’єкти, які входять у комплекс». Попри це, на наступній сесії вже планують виділити на реконструкцію 3,2 млн гривень. За словами пана Рабіновіча, це необхідно щоб почати роботи із ремонту даху, а також щоб підготувати документи до «будівного сезону».

Посилання на джерело

Обласний антимонопольний комітет Оштрафував КП «КВПВ», та планує перевірити реконструкцію алеї у саду Шевченка

Як пише прес-центр обл. управління антимонопольного комітету, у першому випадку мова йде про зловживання монопольним становищем зі сторони комунального підприємства. Так підприємство «Комплекс із вивозу побутових відходів» розраховувало тарифи на двох осіб якщо за абонентською адресою не було зареєстрованих громадян. Як зазначає АМКУ, такі умови були б неможливими при існуванні значної конкуренції на ринку.

Посилання на джерело

Що до алеї, яка проходить уздовж саду Шевченка та вулиці Сумської, то в даному випадку АМКУ вбачає у діях ТОВ «БК «СПЕЦБУДТЕХНОЛОГІЯ» та ТОВ «ДЕКОРБУДСЕРВІС» елементи змови. На їх думку фірми узгоджували ціни під час торгів за виконання робіт.

Тепер управління вирішує чи порушувати справу через порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Посилання на джерело

В Харківській області планують побудувати 50 амбулаторій

Про це на сьогоднішній прес-конференції розповіли головний лікар Обласної клінічної лікарні та в.о. начальника Управління охорони здоров‘я ХОДА. За їх словами данні пункти необхідні для забезпечення медичної допомоги на місцях. Також наразі продовжується впровадження системи відносин при якій фінансування іде безпосередньо за пацієнтом: «цього року лікар за кожного пацієнта отримує 240 гривень, з 2018-го він зароблятиме 350, а з 2019-го – 430 гривень». Ці кошти можуть бути спрямовані на не стаціонарне лікування, та необхідні для амбулаторного лікування аналізи.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.