«Харківводоканал» переплатив за автомобільний кран 825 тисяч гривень — ХАЦ

Комунальне підприємство «Харківводоканал» переплатило 823 800 гривень на закупівлі автомобільного крана КС-55727-С-12 на шасі МАЗ-6312СЗ — повідомляють в Харківському антикорупційному центрі.

27 липня КП «Харківводоканал» уклало договір про закупівлю автомобільного крана КС-55727-С-12 на шасі МАЗ-6312СЗ  з ТОВ «Спецтехніка+» вартістю 3.88 млн грн. Про це повідомляється в системі закупівель «Prozorro».

Такий самий автомобільний кран в січні 2017 року було придбано ПАТ «Київобленерго». Вартість цієї закупівлі — 3.06 млн грн. Інформація про цю закупівлю також повідомляється через «Prozzoro».
Як повідомляють у Харківському антикорупційному центрі така переплата є результатом встановлення завищеної очікуваної вартості закупівлі КП «Харківводоканал». Очікувана вартість закупівлі, яку виставило КП «Харківводоканал» — 3,9 млн грн. Первинна пропозиція ТОВ «Спецтехніка+» була на 11 тис грн дорожче, ніж остаточна. Аукціон допоміг зекономити 0,5%. А очікувана вартість ПАТ «Київобленерго» — 3,06 млн грн, що на 0,84 млн грн менше, ніж очікувана вартість харківського водоканалу.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.