«Не місце цьому наметі на найбільшій площі Європи» — як міськрада коментує ситуацію з волонтерським наметом в Харкові

Голова Департаменту з питань інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко під час прес-конференції заявив, що чинне законодавство не передбачає установку наметів під час проведення пікетів, тому подібне рішення повинне було обговорюватися на погоджувальній раді.

Право на пікет — святе право українця. Але в законі не закріплено право встановлення намету, якщо учасники пікету хочуть поставити намет, вони повинні прийти на погоджувальну раду і узгодити з місцевою владою», — заявив Сидоренко.

Через те, що на думку міськради, розміщення палатки на площі Свободи не було погоджено,  вона буде демонтована до 14 травня або після проведення найближчого виконкому.

«Якщо 14 травня її не знесуть, це буде зроблено після проведення найближчого засідання виконкому. Не місце цьому наметі на найбільшій площі Європи. Але місцева влада буде діяти виключно за законом», — додав чиновник.

Сидоренко також назвав «фількіною грамотою» заяви нардепів Ярослава Маркевича і Ірини Геращенко про відкриття у волонтерському пункті їх приймалень, через те, що намет не відповідає умовам для організації зустрічей парламентаріїв з громадянами.

Причиною для знесення намету стала, за словами Сидоренка, виключно петиція.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін