Під облрадою пройшов мітинг на підтримку Дмитра Булаха

Близько сотні учасників мітингу зібралися біля входу до Харківської облдержадміністрації, де сьогодні проходитиме сесії Харківської обласної ради. Мітингуючі вимагають провести неупереджене та якісне розслідування нападу на Дмитра Булаха, покарати винних, а також закликають припинити переслідування громадських активістів.

«В 13-14 році ми всі об’єдналися, забувши про особисті конфлікти і боролися проти того абсолютного зла. Але те зло ми ще й досі не перемогли і воно повертається, а з Харкова воно нікуди й не уходило.Я переконаний, що сьогодні настав час нам об’єднатися, настав час нам разом боротися проти ворогів українського Харкова та української держави.»- заявив депутат Харківської міськради, член «Харківського антикорупційного центру» Ігор Черняк.

На мітингу також виступив заступник начальника слідчого управління Національної поліції в Харківській області Андрій Шарнин, який заявив, що поліцією відкрито кримінальне провадження за частиною 4, ст. 296 Кримінального кодексу «хуліганство» і ст. 122 «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження».

Нагадаємо, 30 серпня біля станції метро «Тракторний завод» невідомі напали та сильно побили Дмитра Булаха, депутата обласної ради та голову правління «Харківського антикорупційного центра»

 

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін