Пікет міськради Харкова через відсутність опалення. Головне

Під харківської мерією пройшов пікет через проблеми з теплопостачанням в місті, його учасники вимагали дати тепло і гарячу воду у всі будинки в Харкові.

До пікетуючих вийшов заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко. Він  повідомив мітингувальникам, що в даний момент без гарячої води в місті залишаються близько 200 будинків, а без тепла – 30. Основна причина відсутності опалення, за словами Руденко — заборгованість фізичних осіб перед КП «Харківські теплові мережі», проблеми з розвоздушкою систем в будинках і нестача працівників в КП. Чому місцева влада не виділила гроші на додаткових робочих або підвищення заробітної плати вже працюючим, Руденко не відповів.

«Ми замінили 40 кілометрів трубопроводу, сьогодні ці числа будуть зменшуватися. Зараз роботи тривають за наміченим нами планом», – зазначив Руденко.

Учасники пікету впевнені в тому, що мерія занижає кількість будинків, в яких відсутнє опалення.

«Тільки мені особисто відомо 12 будинків без тепла. Без гарячої води, я думаю, сотні. І якщо з опаленням проблему за два тижні вирішити можна, то з гарячою водою, напевно, тільки до Нового року», – заявив один з організаторів пікету, депутат облради Дмитро Булах.

Активісти повідомили, що  направили офіційний лист голові ОДА і прокурору області зі скаргою на зрив опалювального сезону. Під заявою підписалися 40 адресатів, які проживають на ділянці між вулицею Мироносицькою та Олександрівським проспектом.

Декілька учасників пікету зайшли в будівлю мерії  на прийом до заступника міського голови Андрія Руденка. Там заступник мера повідомив, що роботи з модернізації тепломережі тривають, а ще ведуться переговори щодо співпраці зі Світовим банком.

Один з активістів заявив, що місто не готове до опалювального сезону і попросив назвати конкретні імена тих, хто відповідатиме за зрив. Руденко відповів, що в місті в місті 8 500 будинків, а питання виникли по 10. Зустріч закінчилась тим, що Дмитро Булах подарував Руденко рожковий ключ.

«Андрій Іванович, це вам. Ремонтуйте тепломережі» — сказав Булах

За інформацією прес-служби ХОДА, в Харкові підключили 176 будинків, які  були відключені 15 листопада. На поточний момент без тепла залишаються 62 будинки.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін