У Харкові на день з’явився парклет

22 вересня, у Всесвітній День без авто активісти «Міських реформ» перетворили з частини «міста машин» в частину «міста людей» 18 квадратних метрів на вулиці Скрипника, 7. Парклет покликаний продемонструвати, скільки місця в громадському просторі займає один автомобіль і як це місце може бути використано людьми.

«Сегодня Международный День без авто.Во всем мире закрывают целые большие пешеходные центры. Харьков не такой развитый, мы сделали одну парклету, она занимает два парковочных места и показывает сколько активности может быть на одном парковочном месте.Мы специально выбираем улицы, на которых плотный траффик и плотная неурегулированная парковка, чтобы показать, сколько могло всего происходить, если бы здесь не парковались машины.»—говорить Анастасія Палій, керівник напрямку “«Публічний простір Харкова», ГО «Міські реформи»

Команда «Міських реформ» акцентує увагу на важливості раціонального використання публічних зон міста, права людей на публічний простір та важливості піднімати цю тему як одну з найважливіших у нашій буденності.

Зеленим простором парклету харків’яни зможуть насолоджуватися цілий день.

Фото: Анастасія Палій

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін