У Харкові пройдуть cьомі «Наукові пікніки»

16 вересня на центральній алеї Саду Шевченка всьоме проходитимуть Наукові пікніки – найбільший в Україні фестиваль популяризації науки під відкритим небом.

400 експериментаторів з півсотні закладів і установ представлять наочні й інтерактивні програми по темі «Чотири стихії», які протягом усього дня безперервно залучатимуть глядачів до безпечних дослідів, керування роботами, конструювання апаратів і розв’язання головоломок.

«Наукові пікніки прагнуть популяризувати науку та віднаходять професіоналів і ентузіастів, здатних найскладніші речі пояснити “простими словами” й унаочнити видовищними дослідами. Формат також дозволяє безпосередньо залучати до наукової активності глядачів – для дітей і дорослих проводять майстер-класи, ігри, конкурси та дозволяють відтворювати всі експерименти власноруч», – каже організаторка події Тетяна Баглай.

На Наукових пікніках буде відтворено шкільний кабінет із фізики з усіма діючими моделями, які пояснюватимуть закони природи, можна буде пригадати 80-ті й 90-ті роки, погравшись у приставки з першими 8-бітними іграми, зробити селфі з мікробами та бактеріями, перевірити зір і зняти ЕКГ, відтворити роботу експерта-криміналіста та лаборанта в віварії, протестувати продукти харчування, різати метал і розривати кайдани, послухати Франца Кафку та Жюля Верна, навчитися малювати та спілкуватися з дітьми з аутизмом, запалити лампочку без дротів, сплести захисну сітку для фронту, створити середньовічне срібне дзеркало та нескінченний хімічний годинник, змоделювати судове засідання та відправитися в 3D-подорож.

Вхід на Наукові пікніки вільний, участь у всіх активностях безкоштовна. Захід триватиме з 13:00 до 18:00, зокрема, відкриватиметься науковим шоу.

Відслідковуйте повідомлення про VII Наукові пікніки за теґом #НауковіПікніки в усіх соціальних мережах.


Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін