У Харкові пройшов фестиваль «Разом Урбан Парк»

10 вересня в Харкові, в парку Машинобудівників відбувся фестиваль «Разом Урбан Парк». В рамках «Урбан Парку» пройшло обговорення стратегії розвитку парку, відбулися ярмарок громадських ініціатив, науково-популярні лекції, зони убраністічніх і архітектурних експериментів, майстер-класи та змагання вуличних культур (паркур, брейк-данс, воркаут, райдер), а також пройшли виступи харківських музикантів. Маленькі відвідувачі фестивалю змогли пограти в ігрових зонах, позайматися арт-терапією. Організаторами фестивалю стали громадські організації «Міські реформи», «Центр Street Culture» та «День музики»
[easingslider id=”1331″] Одним з основних завдань фестивалю, за словами організаторів, було зібрати максимальну кількість людей, які в подальшому будуть відвідувачами парку,запропонувати їм варіанти розвитку цієї території та безпосередньо залучити їх до розробки проекту.

«Це була цікава практика, тому що проект роблять громадські організації, але разом з міською адміністрацією, яка частково буде займатися і його реалізацією. Тобто, щоб його реалізувати, будуть залучатися не тільки кошти з місцевого бюджету, а й від інших донорів. Взагалі, це перший подібний проект в місті, коли жителям не роблять новий парк як «подарунок», а залучають до розробки проекту. Наша головна мета, щоб жителів почули і зробили так, як вони хочуть », — говорить Олександра Нарижна з «Міських реформ» .

Щоб читати більше цікавих новин підписуйтесь на наш канал в Telegram
 

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін